1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Zyrtec kapky 1x20ml

Zyrtec kapky 1x20ml
198 Kč
skladem > 10 +



Léčivý přípravek účinně tlumící projevy alergie.

Popis

Zyrtec je léčivý přípravek, který patří do skupiny léků nazývaných antihistaminika.

Obsahuje účinnou látku cetirizini dihydrochloridum a ta zabraňuje uvolňování histaminu, látky, která se přirozeně vyskytuje v našem těle a je zodpovědná za vznik příznaků alergie. Přípravek tak tlumí nepříjemné projevy alergie, jako je svědění, rýma a pálení a slzení očí. 

Dávkování a způsob užití

Dospělí a dospívající starší než 12 let: 10 mg (20 kapek) jednou denně.
Děti ve věku od 6 do 12 let: 5 mg (10 kapek) dvakrát denně.
Děti ve věku od 2 do 6 let: 2,5 mg (5 kapek) dvakrát denně.

Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se o užívání přípravku s lékařem.

Příznaky a potíže

Kopřivka a vyrážka Senná rýma

Složení

1 ml (20 kapek) obsahuje: cetirizini dihydrochloridum 10 mg, 1 kapka roztoku obsahuje cetirizini dihydrochloridum 0,5 mg. Pomocné látky: glycerol 85%, propylenglykol, sodná sůl sacharinu, methylparaben (E218), propylparaben (E216), trihydrát octanu sodného, kyselina octová 99%, čištěná voda. 

Podrobné informace k produktu Zyrtec kapky 1x20ml


Podobné produkty



Doprava zdarma na sLéky.cz