1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Zinek 15 mg tbl.120 Generica

Zinek 15 mg tbl.120 Generica
  • Zinek 15 mg tbl.120 Generica

118 Kč
skladem 10 +


Novinka


Zinek 15mg Generica je doplněk stravy obsahující zinek, který přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem a podílí se na procesu dělení buněk.

Popis

Doplněk stravy Zinek 15mg Generica obsahuje glukonan zinečnatý, co je vysoce rozpustná a lépe vstřebatelná forma zinku. Zinek je minerální látka, která plní v organizmu řadu důležitých funkcí. Má vliv na normální funkci imunitního systému, dělení buněk, chrání buňky před oxidativním stresem, má viv na metabolismus mastných kyselin, kloubů, zraku, metabolismus vitaminu A, plodnost a reprodukci.

Dávkování a způsob užití

Dospělí užívají 1 tabletu denně, po hlavním jídle. Tabletu spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Příznaky a potíže

Akné a mastná pleťImunita (obranyschopnost)Normální tlak krvePopraskané a suché rtyPoškozené a slabé vlasyRegenerace nosní slizniceSuchá pokožkaÚnava a vyčerpáníVypadávání vlasů

Složení

edna tableta obsahuje zinek 15 mg (150 % RHP*) a dále pomocné látky: hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, mikrokrystalickou celulózu, zesíťovanou sodnou sůl karboxy-methylcelulosy, stearan hořečnatý.

*RHP = referenční hodnota příjmu

Podrobné informace k produktu Zinek 15 mg tbl.120 Generica


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz