1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Zajíc Sójový nápoj s příchutí smetany 400g

Zajíc Sójový nápoj s příchutí smetany 400g
  • Zajíc Sójový nápoj s příchutí smetany 400g

63 Kč
skladem > 10 +Sójový nápoj Zajíc s příchutí smetany je rostlinná alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek ani laktózu. Má výraznou smetanovou chuť a proto je vyhledáván jako alternativa mléka pro alergiky na laktózu kravského mléka.

Popis

Zdravá náhražka kravského mléka s příjemnou smetanovou příchutí dodávající nápoji vynikající chuťové vlastnosti téměř nerozpoznatelné od mléka kravského.

Jedná se o přírodní produkt na rostlinné bázi bez chemické konzervace. Neobsahuje cholesterol, laktózu a je přirozeně bezlepkový.

Nápoj má lehkou stravitelnost, vysokou výživnost a snadnou přípravu. Nápoj je obzvláště vhodný pro alergiky na kravské mléko, kteří ocení jeho vynikající chuťové vlastnosti, je vhodný pro bezlepkovou dietu, pro osoby s vysokou hladinou cholesterolu a zažívacími obtížemi. Zejména ho uvítají zájemci o vegetariánskou a racionální výživu, kteří si chtějí obohatit svůj jídelníček.

Dávkování a způsob užití

K přípravě nápoje zalijeme 25g tj. 2 velké polévkové lžíce nebo 6 kávových lžiček 250 ml nejlépe 60–90 °C teplé vody. Zamícháme a můžeme servírovat. Při přípravě studeného nápoje doporučujeme použít mixér.

Příznaky a potíže

Bezlepková dieta (celiakie)

Složení

Sušený kukuřičný sirup, sójová složka 29% (částečně ztužený sójový olej, sójová bílkovina), regulátor kyselosti fosforečnan draselný, emulgátor E471, kaseinát sodný, protispékavá látka oxid křemičitý, jedlá sůl, aroma, barvivo karoteny.

Podrobné informace k produktu Zajíc Sójový nápoj s příchutí smetany 400g


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz