1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Xyzal tbl.14x5mg

Xyzal tbl.14x5mg
153 Kč
skladem > 10 +Léčivý přípravek Xyzal ulevuje od celoroční alergické rýmy, sezónní alergické rýmy a alergického zánětu spojivek, svědění a kopřivky. Je vhodný pro dospělé a dětí od 6 let.

Popis

Léčivý přípravek Xyzal obsahuje léčivou látku levocetirizin, která patří mezi tzv. antihistaminika. Ty pomáhají zmírňovat alergické projevy tím, že zabraňují účinkům histaminu, což je látka, která se vytváří v organismu při alergické reakci a zodpovídá za její nepříjemné projevy. Léčivý přípravek Xyzal tak ulevuje od kýchání, rýmy, svědění v krku nebo v nose, pálení a slzení očí nebo kopřivky.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1 tabletu 1× denně. Vždy dobře zpijte.

Pokud se do 3 dnů příznaky onemocnění nezlepší, nebo se naopak zhoršují, poraďte se o dalším užívání přípravku s lékařem. V těhotenství a při kojení se o užívání léku poraďte s lékařem. 

Příznaky a potíže

Kopřivka a vyrážkaSenná rýma

Složení

Jedna potahovaná tableta obsahuje 5 mg levocetirizin-dihydrochloridu. Dále pomocné látky mikrokrystalickou celulózu, monohydrát laktosy, koloidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát, hypromelózu (E464), oxid titaničitý (E171) a makrogol 400.

Podrobné informace k produktu Xyzal tbl.14x5mg


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz