1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

XLS Medical Direct 90 sáčků exp. 28.2.2020

XLS Medical Direct 90 sáčků exp. 28.2.2020

Momentálně nedostupné
XL to S Medical DIRECT Vázání kalorií z tuků s vitamíny A,D,E obsahuje 90 sáčků = dávka na 30 dní. Snižuje vstřebávání kalorií z tuků z přijaté potravy. KLINICKY OVĚŘENÁ ÚČINNOST

Popis

XL to S Medical Direct obsahuje 90 sáčků - dávka na 30 dní.

XL to S Medical Direct je certifikovaný zdravotnický prostředek, jehož účinnost a bezpečnost je posuzována v souladu se směrnicí o zdravotnických prostředcích 93/42/EHS.
 
  • Snižuje kalorie získané z tuků obsažených ve stravě. Klinicky ověřená účinnost.
  • Pro léčbu a prevenci nadváhy a celkovou kontrolu hmotnosti

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1 sáček 3x denně okamžitě po jídle.

Příznaky a potíže

Obezita

Upozornění

  • Doporučeno pouze osobám starším 18 let. Dospívající ve věku 12_18 let mohou přípravek užívat pouze pod odborným lékařským dohledem.
  • Pro příznivé účinky vlákniny na gastrointestinální trakt je doporučeno vypít nejméně 2 l vody denně. Omezený příjem tekutin může způsobit mírnou zácpu.
  • XL to S Medical Direct neužívejte během těhotenství nebo kojení, pokud máte BMI nižší než 18,5, nejméně 2 hodiny po užití léků rozpustných v tucích (např. perorální antikoncepce).
  • Pozorně si přečtěte příbalovou informaci

Složení

Litramine - patentovaný komplex vlákniny organického rostlinného původu (opuncie), xylitol, prášek z přírodní ovocné šťávy, kyselina citronová, koloidní oxid křemičitý, přírodně identická příchuť, stearan hořečnatý.

Podrobné informace k produktu XLS Medical Direct 90 sáčků exp. 28.2.2020


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz