1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Walmark Silymax 7000mg tbl.30

Walmark Silymax 7000mg tbl.30
148 Kč Sleva 17%
Původní cena
179 Kč
Ušetříte
-31 Kč / 17 %
skladem 8 +Doplněk stravy, který podporuje správnou činnost jater. 

Popis

Walmark Silymax je doplněk stravy, který obsahuje vysoce kvalitní extrakt ze semen Ostropestřce mariánského, standardizovaný na aktivní látku silymarin. Jako silymarin se označuje komplex bioflavonoidů extrahovaných ze semen rostliny. Tento komplex látek napomáhá zachovávat normální funkci jater, příznivě ovlivňuje jejich detoxikační schopnost a podporuje regeneraci jaterních buněk.

Přípravek je vhodný zejména v situacích, kdy jsou játra přetížena a dále pro všechny, kteří chtějí pečovat o jejich správnou funkci.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1 tabletu 2 × denně, nejlépe po jídle. Tabletu spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Pro maximální efekt užívejte pravidelně každý den.

Přípravek není vhodný pro pro děti, těhotné a kojící ženy.

Příznaky a potíže

Detoxikace a čištění organismu

Složení

Jedna tableta obsahuje : silymarin z extraktu ze semen Silybum marianum 225 mg (min. 25:1 - ekviv. min. 7000 mg semen Ostropestřce mariánského v 1 tbl.) a dále pomocné látky: protispékavé látky (celulosa, uhličitan vápenatý, oxid křemičitý, stearát hořečnatý, talek), stabilizátory (hydroxypropyl methylcelulosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy), triglyceridy, barviva (oxid titaničitý, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů), zvlhčující látku (glycerol).

Podrobné informace k produktu Walmark Silymax 7000mg tbl.30Doprava zdarma na sLéky.cz