1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Walmark Prostenal Night tbl.30 bls.

  • Walmark Prostenal Night tbl.30 bls.

238 Kč Sleva 4%
Původní cena
247 Kč
Ušetříte
-9 Kč / 4 %
skladem 5 +Kombinace rostlinných extraktů, vataminů B1, B2, D3 a minerálu zinku, které pomáhají mužům udržet zdravou prostatu, minimalizovat noční vstávání na toaletu a tím podporují přirozeně kvalitní spánek.

Popis

Osvědčená péče pro zdravou prostatu a kvalitní spánek bez častého nočního vstávání na toaletu. Prostenal Night obsahuje rostlinné extrakty, vitaminy a zinek. Saw palmetto(Serenoa repens) přispívá k udržení zdravé prostaty a normálního funkce močové soustavy. Ashwagandha (Withania somnifera) podporuje energii, vitalitu, duševní zdraví, relaxaci a kvalitní spánek.

  • Kanadské brusinky jsou považovány v současnosti za jednu ze "superpotravin".
  • Vitaminy B1 a B2 pomáhají udržovat normální činnost nervové soustavy a duševní rovnováhu. Přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.
  • Vitamin D3 napomáhá normální funkci imunitního systému.
  • Zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi, k normální plodnosti a reprodukci. Podílí se na procesu dělení buněk.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1 tabletu večer po jídle a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Pro co nejlepší účinek je vhodné užívat přípravek dlouhodobě.

Nevhodné pro děti!

Složení

Jedna tableta obsahuje : Saw palmetto (palma sabadilová neboli serenoa repens) 320 mg, kanadské brusinky (Vaccinium macrocarpon, šťáva v prášku) 250 mg, indický ženšen (Withania somnifera či ashwaganda) 50 mg, vitamin B1 0,55 mg (50 % DRHP*), vitamin B2 0,70 mg (50 % DRHP*), vitamin D3 10 µg/400 I.U. (200 % DRHP*), zinek 10 mg (100 % DRHP*).

* DRHP - denní referenční hodnoty příjmu

                    

Podrobné informace k produktu Walmark Prostenal Night tbl.30 bls.Doprava zdarma na sLéky.cz