1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Walmark Prostenal Control tbl.90 bls.

Walmark Prostenal Control tbl.90 bls.
535 Kč Sleva 15%
Původní cena
630 Kč
Ušetříte
-95 Kč / 15 %
skladem > 10 +Kombinace rostlinných extraktů, vitaminu B6, vitaminu D a minerálu zinku, které pomáhají mužům udržet správnou funkci močového ústrojí, zdravou prostatu a potenci.

Popis

Prostenal Control je doplněk stravy, který obsahuje rostlinné extrakty z palmy sabadilové, kotvičníku zemního a kopřivy dvoudomé, navíc je doplněn o vitaminy B6, D3 a zinek.

Palma sabadilová podporuje normální funkci močové soustavy a zdraví prostaty.

Kopřiva dvoudomá podporuje normální funkci ledvin a podporuje vylučování vody z organismu.

Kotvičník zemní podporuje normální činnost močové soustavy, dodává tělu vitalitu a pomáhá podporovat sexuální aktivitu.

Zinek má pozitivní vliv na udržení normální hladiny mužského pohlavního hormonu testosteronu v krvi a díky tomu příznivě ovlivňuje mužskou plodnost.

Vitamin B6 přispívá k snižení míru únavy a vyčerpání.

Vitamin D3 podporuje normální činnost imunitního systému a normální dělení buněk.

Přípravek je vhodný pro podporu správné funkce močových cest, zdravou prostatu a má rovněž příznivý vliv na sexuální aktivitu a výkonnost.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1 tabletu denně, nejlépe po jídle, a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Pro co nejlepší účinek je vhodné užívat přípravek dlouhodobě.

Přípravek není určen pro děti.

Příznaky a potíže

Zdravé močové cesty

Složení

Jedna tableta obsahuje : saw palmetto (Serenoa repens, extrakt 15:1, standardizováno na 5% sitosterolů) 320 mg, kopřivu dvoudomou (Urtica dioica, extrakt z kořene min. 5:1, ekv. 1200 mg) 240 mg, kotvičník zemní (Tribulus terrestris, stand. extrakt; 40 % saponinů), zinek 10 mg (100 % DRHP*), vitamin B6 1,4 mg (100 % DRHP*), vitamin D3 10,0 µg (200 % DRHP*) a dále pomocné látky: protispékavé látky (celulosa, uhličitan vápenatý, oxid křemičitý, talek, stearát hořečnatý), stabilizátory (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, hydroxypropyl methylcelulosa, hydroxypropylcelulosa), barviva (oxid titaničitý, indigotin)

* DRHP - denní referenční hodnota příjmu

Podrobné informace k produktu Walmark Prostenal Control tbl.90 bls.Doprava zdarma na sLéky.cz