1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Walmark Omega-3 rybí olej 1000mg tob.180

Walmark Omega-3 rybí olej 1000mg tob.180
230 Kč
skladem > 10 +Vysoká dávka omega-3 nenasycených mastných kyselin (EPA, DHA) prémiové kvality pro zdravé srdce, mozek a zrak.

Popis

Walmark Omega 3 Rybí olej Forte je doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje vysoce čištěný olej získaný z ryb žijících žijících v ekologicky čistých oblastech kolem Peru, navíc obohacený o vitamin E.

Rybí olej je bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin, hlavně kyseliny eikosapentaenové (EPA) a kyseliny dokosahexaenové (DHA), které mají pozitivní vliv na normální činnosti srdce, DHA navíc přispívá k udržení normální činnosti mozku a k udržení normálního stavu zraku. Těchto příznivých účinků nenasycených mastných kyselin je dosaženo při denním příjmu 250 mg EPA a DHA.

Vitamin E chrání buňky těla před oxidativním poškozením volnými radikály.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 2–3 tobolky denně a dobře zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Pro optimální účinnost je vhodné přípravek užívat nejméně 2–3 měsíce. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Přípravek není vhodný pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat.

Složení

Jedna tobolka obsahuje : rybí olej 1000 mg (z toho EPA 180 mg, DHA 120 mg), vitamin E (D-alfa-tokoferol) 5 mg (41,5 % DRHP*). Dále pomocné látky želatinu, glycerin.

* DRHP - % denní referenční hodnoty příjmu

Neobsahuje lepek, laktózu a včelí produkty.

Podrobné informace k produktu Walmark Omega-3 rybí olej 1000mg tob.180Doprava zdarma na sLéky.cz