1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Walmark Marťánci Gummy Echinacea 20mg 50ks

Walmark Marťánci Gummy Echinacea 20mg 50ks
130 Kč
skladem > 10 +Chutné želatinky obsahující doporučené denní dávku důležitých vitamínů pro správný růst a vývoj dítěte a navíc jsou obohaceny o echinaceu, zinek a vitamin C pro podporu správné funkce imunitního systému.

Popis

Walmark Marťánci Gummy Echinacea je doplně stravy ve formě želatinek, které jsou skvělými pomocníky v období zvýšeného rizika oslabení imunity.

Obsahují extrakt z třapatky nachové (Echinacea purpurea), tradičně používané byliny a vitamin C a zinek pro podporu obranyschopnosti organismu. Navíc jsou obohaceny o doporučené denní dávky důležitých vitaminů pro správný vývoj dětského organismu.

Vitamin D3 má pozitivní vliv na vstřebávání a využití vápníku a fosforu z potravy, na normální koncentraci vápníku v krvi, na podporu kostí a zubů, na udržení normální funkce imunitního systému.

Vitamin E má antioxidační účinky.

Vitamin K je důležitý pro udržení zdravých kostí a má vliv na krevní srážlivost. 

Želatinové bonbony s jahodovou a třešňovou příchutí.

Dávkování a způsob užití

Užívají se 2 želatinové bonbony denně, rozžvýkat a spolknout. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Želatinky nejsou určeny pro děti do 3 let.

Příznaky a potíže

Imunita (obranyschopnost)

Složení

Jedna želatinka obsahuje : Echinacea purpurea sušená rostlina (extrakt z rostliny min. 6:1 - 40 mg) 120 mg, vitamin C 40 mg (50 % DRHP*), zinek 5 mg (50 % DRHP*), vitamin B3 8mg (50 % DRHP*), vitamin B12 1,25 µg (50 % DRHP*), vitamin D3 2,5 µg (50 % DRHP*), vitamin E 6 mg (50 % DRHP*), vitamin K 12,5 µg (16 % DRHP*), kyselinu listovou 100 µg (50 % DRHP*), biotin 25 µg (50 % DRHP*) a dále pomocné látky: glukózový sirup, sacharózu, želatinu, vodu, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), aroma jahoda, koncentrát černé mrkve, aroma třešeň, barvivo (rostlinná uhlíková čerň - příchuť třešeň), maltodextrin, kokosový olej, leštící látka (karnaubský vosk).

* DRHP –  denní referenční hodnoty příjmu

Bez lepku, laktózy, konzervačních látek, umělých barviv, konzervantů a umělých sladidel. Obsahují sacharózu a nejsou proto vhodné pro diabetiky.

Podrobné informace k produktu Walmark Marťánci Gummy Echinacea 20mg 50ksDoprava zdarma na sLéky.cz