1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Walmark Biopron Baby+ 10 ml

Walmark Biopron Baby+ 10 ml
299 Kč
skladem > 10 +Walmark Biopron Baby+ je doplněk stravy speciálně vyvinutý pro děti již od narození, osahující 2,5 miliardy aktivních bakterií v denní dávce a vitamín D3, který přispívá ke správné funkci imunitního systému a růstu i vývoji kostí u dětí.

Popis

Doplněk stravy Walmark Biopron Baby+ obsahuje unikátní kombinaci dvou probiotických kmenů Lactobacillus rhamnosus a Bifidobacterium animalis subsp. Lactis v počtu 2,5 miliardy v denní dávce. Probiotika jsou živé mikroorganismy přirozeně se vyskytující ve střevech. Podávání probiotik je doporučováno pro podporu obnovy a udržení rovnováhy zdravé střevní mikroflóry. Její narušená rovnováha může být příčinou průjmu, křečí či nadýmání. Přípravek Biopron Baby+ kapky jsou vhodné zejména pro děti narozené císařským řezem (kdy nedochází k přirozenému přenosu mikroflóry z matky na dítě), pro děti, které nejsou kojeny, ale také při a po užívání antibiotik či po průjmových onemocněních. Určeno pro dlouhodobé podávání. Při dávkování 0,25 ml denně není vhodné užívání dalších přípravků s probiotiky.

Dávkování a způsob užití

Podávejte 1 × denně 0,25 ml roztoku (úplné stlačení kapátka / 7-8 kapek) během jídla. Kapky můžete podávat přímo ze lžičky nebo smíchané s mlékem či jiným jídlem, nemíchejte je však s tekutinami teplejšími než 40 °C (mohlo by dojít ke zničeni probiotických kultur). Před použitím lahvičku vždy důkladně protřepejte. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Přípravek je určen dětem od narození, u novorozenců a kojenců do 6 týdnů života je vhodné konzultovat užívání s dětským lékařem.

Příznaky a potíže

Imunita (obranyschopnost)

Složení

Denní dávka (0,25 ml/7-8 kapek) obsahuje probiotický komplex (Lactobacillus rhamnosus GG, Bifidobacterium animalis subsp. Lactis BS01) 2,5 × 109 CFU*, vitamin D3 1,5 μg (30 % DRHP**) a dále pomocné látky: triglyceridový olej.

* CFU – počet živých mikroorganismů tvořících kolonie (Colony Forming Units)
** DRHP – denní referenční hodnoty příjmu

Podrobné informace k produktu Walmark Biopron Baby+ 10 mlDoprava zdarma na sLéky.cz