1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Walmark Beliema Expert Intim gel 200ml

Walmark Beliema Expert Intim gel 200ml
133 Kč
skladem > 10 +Při zvýšeném riziku bakteriální i kvasinkové vaginální infekce. Má kyselé pH odpovídající pH intimních ženských partií, nezpůsobuje nežádoucí podráždení. Vyvinuto ve spolupráci s gynekology

Popis

Beliema Expert Intim Gel obsahuje:

  • kyselinu hyaluronovou (pro lepší hydrataci)
  • kyselinu mléčnou, kyselinu boritou (na obnovu pH na fyziologickou úroveň)
  • vitaminy E a B5 ve formě provitaminu
  • výtažek z aloe vera, který má zklidňující účinky a potlačuje pocit svědění

Přípravek navíc obsahuje komplex α-oligoglukanů BioEcolia®, speciální ochrannou prebiotickou složku, která pomáhá obnovit přirozenou mikroflórupokožky nejenom v intimních partiích. Má kyselé pH odpovídající pH intimních ženských partií.

Beliema Expert Intim Gel odstraňuje nepříjemné pocity jako svědění, podráždění a pálení či případné nežádoucí pachy a tím dodává příjemný pocit čistoty a svěžesti po celý den.

Pravidelná každodenní intimní hygiena a používání vhodných přípravků pomáhají udržovat přirozenou rovnováhu pH, přispívají k celkovému zdraví a správné funkci intimních částí těla.

Beliema Expert Intim Gel je určený k aplikaci na pokožku intimních partií a je doporučený pro pravidelnou péči a hygienu. Jeho použití je také vhodné při zvýšeném riziku bakteriální a kvasinkové infekce (v posilovně, vířivce, bazénu, při delších výletech a služebních cestách), během menstruace nebo těhotenství a po porodu.

Přípravek nezpůsobuje nežádoucí podráždení a má jemnou přirozenou vůni.

Podrobné informace k produktu Walmark Beliema Expert Intim gel 200mlDoprava zdarma na sLéky.cz