1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Walmark Beliema Effect tbl.10

Walmark Beliema Effect tbl.10
214 Kč Sleva 4%
Původní cena
223 Kč
Ušetříte
-9 Kč / 4 %
skladem > 10 +Vaginální tablety s laktobacily a kyselinou mléčnou, vhodné ve všech případech dočasné změny vaginální flóry, způsobené také bakteriemi nebo kvasinkami.

Popis

Walmark Beliema Effect je zdravotnický prostředek, který díky obsahu živých acidofilních laktobacilů a kyseliny mléčné obnovuje a udržuje fyziologické pH (4 - 4,5) a složení vaginální bakteriální flóry. Při dočasné změně mikrobiální rovnováhy vlivem hormonálních změn (menstruace, těhotenství, menopauza), nevhodných hygienických návyků nebo užívání antibiotik může dojít k rozvoji vaginální infekce či zánětu.

Nejčastějšími příznaky jsou pálení, svědění, dysurie (obtíže při močení) a zapáchající poševní výtok. Tablety jsou proto vhodným doplňkem léčby tohoto nespecifického dyskomfortu, ale také vhodnou následnou péčí po léčbě specifického zánětu pochvy antibiotiky. Během několika minut po zavedení uvolní tableta laktobacily a kyselinu mléčnou, které snižují vaginální pH na kyselou hodnotu 4 - 4,5, upravují složení vaginální flóry a přispívají tak k redukci pálení, svědění, vaginálního výtoku a zápachu.

Dávkování a způsob užití

Doporučuje se použít 1 vaginální tabletu po dobu 10 po sobě jdoucích dnů, nejlépe večer před spaním.

Léčbu začněte 10 dnů před začátkem menstruačního cyklu a/nebo bezprostředně po jeho skončení. Nejprve vyjměte tabletu z ochranné fólie - mírně zatlačte na konec obalu nebo zatlačte na spodní hliníkovou stranu blistru, zvedněte a vyjměte tabletu a ihned ji použijte. Tabletu zaveďte hluboko do pochvy. V případě potřeby je možné léčbu prodloužit až na 20 dnů. 

Složení

Jedna vaginální tableta obsahuje : Lactobacillus acidophilus (500 miliónů jednotek tvořících kolonie), kyselinu mléčnou (15 mg titrovaných na 60 %). Dále pomocné látky: manitol, zesíťovanou sodnou sůl karboxymethylcelulózy, stearát hořečnatý.

Podrobné informace k produktu Walmark Beliema Effect tbl.10Doprava zdarma na sLéky.cz