1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Walmark Beliema Effect PLUS 7 vaginálních tablet

Walmark Beliema Effect PLUS 7 vaginálních tablet
219 Kč Sleva 17%
Původní cena
264 Kč
Ušetříte
-45 Kč / 17 %
skladem > 10 +Vaginální tablety vhodné pro léčbu a prevenci vaginálních infekcí způsobených kvasinkami a bakteriemi.

Popis

Walmark Beliema Effect Plus je zdravotnícký prostředek ve formě vaginálních tablet, který je určen pro léčbu a prevenci vaginálních infekcí způsobených kvasinkami a bakteriemi.

Přípravek pomáhá ulevit od nepříjemných pocitů svědění a pálení, zmírňuje a odstraňuje nežádoucí odér a výtok, obnovuje přirozenou rovnováhu vaginální flóry a napomáhá udržovat zdravé vaginální pH. K úlevě od příznaků vaginální infekce může dojít již za 24 hodin od aplikace první tablety.

Po rozpuštění tableta nešpiní.

Dávkování a způsob užití

Zaveďte 1 tabletu denně po dobu 7 po sobě následujících dní. Tabletu zaveďte do pochvy, nejlépe večer před spaním. Příznaky obtíží mohou vymizet již po 3 dnech používání, je však důležité pokračovat v aplikaci po celou dobu doporučeného používání (7 dní).

Nevhodné pro děti a mladistvé do 16 let. Jste-li těhotná, kojíte nebo plánujete otěhotnět, poraďte se před užíváním se svým lékařem.

Příznaky a potíže

Vaginální mykóza a poševní infekce

Složení

Cranberry-ActiveTM, kyselina hyaluronová, laktitol monohydrát, polyethylenglykol 6000, kyselina boritá, kyselina citronová, krospovidon, stearát hořečnatý.

Podrobné informace k produktu Walmark Beliema Effect PLUS 7 vaginálních tabletDoprava zdarma na sLéky.cz