1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Voltaren emulgel gel 120g

Voltaren emulgel  gel 120g
263 Kč Sleva 4%
Původní cena
273 Kč
Ušetříte
-10 Kč / 4 %
skladem > 10 +Léčivý přípravek Voltaren Emulgel patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léků. Tlumí bolest, zmenšuje otok a odstraňuje zánět při podvrtnutí, pohmoždění, poranění při sportu a poskytuje úlevu od bolesti svalů a kloubů. 

Popis

Voltaren Emulgel obsahuje účinnou látku diklofenak, která patří do skupiny tzv. antiflogistik, nesteroidních protizánětlivých léčiv.  Gel proniká hluboko do kůže a působí přesně tam, kde je třeba. Velmi snadno se nanáší a dobře se vstřebává. Pomáhá zvlhčovat pokožku a má zklidňující a chladivý účinek. Voltaren Emulgel je určený k aplikaci na pokožku. Poskytuje úlevu od bolesti, zmenšuje otok a léčí zánět při poraněních měkkých tkání, jako jsou traumata šlach, vazů, svalů a kloubů (například následkem vymknutí, natažení, pohmoždění, bolesti zad nebo poranění při sportu), lokalizovaných formách revmatismu měkkých tkání, jako je například tenisový loket. Čtěte pozorně příbalový leták!

Dávkování a způsob užití

Naneste 3–4× denně přiměřené množství gelu na bolestivou oblast a jemně vtírejte do kůže. Po použití přípravku si umyjte ruce, pokud ošetřovaná místa nejsou právě na rukách. Nenanášejte na poraněnou kůži. Bez porady s lékařem nepoužívejte gel déle než 14 dní, u dospívajících ve věku 14–18 let maximálně 7 dní. 

 

Příznaky a potíže

Klouby TOP10

Upozornění

Přípravek nneí určen pro děti a dospívající do 14 let.
Těhotné ženy v I. a II. trimestru gravidity a kojící ženy mohou přípravek používat pouze po poradě s lékařem v co nejnižší dávce a pouze v nezbytných případech.
Těhotné ženy v III. trimestru gravidity nesmí přípravek používat.

Při používání přípravku Voltaren Emulgel se musíte vyvarovat nadměrnému vystavování slunečnímu záření. Gel nepoužívejte s neprodyšným okluzivním obvazem(překrytí plastovou fólií a následně obvazem)

 

Složení

Jeden gram gelu obsahuje Diclofenacum diethylaminum 11,6 mg (odpovídá diclofenacum natricum 10 mg). Dále pomocné látky: karbomer 974 P, cetomakrogol 1000, kaprylokaprináty lipidoalkoholů, diethylamin, krémový parfém (obsahuje benzylbenzoát), isopropylalkohol, tekutý parafin, propylenglykol, čištěnou vodu.

Podrobné informace k produktu Voltaren emulgel gel 120gDoprava zdarma na sLéky.cz