search
1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR

Voltaren 140mg Léčivá náplast emp.med. 5x140mg

275 Kč Ušetřete 19 %
Původní cena
338 Kč
Ušetříte
63 Kč / 19 %
Skladem +Popis

Jedna léčivá náplast obsahuje diclofenacum natricum 140 mg. Náplasti jsou určené ke krátkodobé léčbě bolesti končetin (maximálně 7 dní) po tupém poranění, při poraněních při sportu, u dospělých a dospívajících od 16 let.Dále ke krátkodobé léčbě bolesti při akutním namožení, podvrtnutí nebo pohmoždění končetin. Dále čtěte příbalovou informaci.

Dávkování a způsob užití

Léčivá náplast se aplikuje na bolestivé místo 2 krát denně, ráno a večer. Maximální denní dávka jsou 2 léčivé náplasti denně i v případě, že je potřeba léčit více než jednu poraněnou oblast. Proto lze léčit pouze jednu bolestivou oblast v jedné době. Přípravek Voltaren léčivá náplast je určen ke krátkodobé léčbě. Délka léčby nesmí překročit 7 dní. Léčebný prospěch z dlouhodobého používání nebyl stanoven. V případě, že se stav v průběhu léčby nezlepšuje nebo se dokonce zhoršuje, má pacient vyhledat lékaře. V závislosti na indikaci má být přípravek Voltaren léčivá náplast používán po co možná nejkratší dobu potřebnou k úlevě od příznaků.

Příznaky a potíže

Klouby TOP10, Nervová a svalová soustava

Složení

Jedna léčivá náplast obsahuje diclofenacum natricum 140 mg.

Podrobné informace k produktu Voltaren 140mg Léčivá náplast emp.med. 5x140mgDoprava zdarma na sLéky.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více info