1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Vitamín D3 2000 IU Galmed 90 cps

Vitamín D3 2000 IU Galmed 90 cps
177 Kč Sleva 10%
Původní cena
197 Kč
Ušetříte
-20 Kč / 10 %
skladem > 10 +Doplněk stravy obsahující vysoké množství vitaminu D3, který přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů.

Popis

Galmed Vitamin D3 2000 IU je doplněk stravy, který obsahuje vysokou dávku vitaminu D ve formě želatinových kapslí.

Vitamin D je pro fungování lidského organizmu velmi důležitý, jelikož se účastní mnoha fyziologických procesů. Podílí se na regulaci hladiny vápníku v krvi, má vliv na vstřebávání a využití vápníku a fosforu z potravy, je důležitý pro podporu kostí a zubů, ale také pro udržení normální funkce imunitního systému a činnosti svalů. 

Vitamin D3 se doporučuje užívat při dlouhodobém nedostatku slunečních paprsků (zimní období, pobyt v uzavřených prostorech apod.), pro dlouhodobou podporu správné činnosti imunitního systému. Dále pro osoby se zvýšenou fyzickou aktivitou, ženy v/po období menopauzy  a pro seniory.

Dávkování a způsob užití

Užívá se 1 kapsle denně s jídlem nebo po jídle. Kapsli spolkněte celou, nerozkousanou a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. 

Není určeno pro děti.

Příznaky a potíže

Imunita (obranyschopnost)

Složení

1 kapsle obsahuje: vitamin D3 (cholekalciferol) 50 µg /2000 IU (1000 % RHP*) a dále pomocné látky: sorbitol (plnidlo), stearan hořečnatý, polyethylenglykol (PEG 6000), talek, kyselina L-askorbová (regulátor kyselosti)

* RHP – referenční hodnoty příjmu

Podrobné informace k produktu Vitamín D3 2000 IU Galmed 90 cpsDoprava zdarma na sLéky.cz