1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Venoruton Forte tbl.60x500mg

Venoruton Forte tbl.60x500mg
  • Venoruton Forte tbl.60x500mg
  • Venoruton Forte tbl.60x500mg

395 Kč Sleva 3%
Původní cena
409 Kč
Ušetříte
-14 Kč / 3 %
skladem > 10 +Přípravek je určen k léčbě těžkých a bolestivých nohou, otoků kotníků a bérců, při chronické žilní nedostatečnosti nebo po žilních zánětech. Čtěte pozorně příbalový leták.

Popis

Účinná složka přípravku Venoruton forte oxerutin působí na nejmenší krevní cévy (kapiláry) tak, že snižuje únik vody a dalších látek jejich stěnami. U pacientů s křečovými žilami a s některými dalšími chorobami žil dolních končetin dochází k výrazným únikům látek stěnami kapilár, což vede k otokům kotníků.

  • Svým působením snižuje tyto otoky a s nimi se vyskytující příznaky, jako je pocit bolestivých, unavených a těžkých nohou, křeče, atd.
    Pacienti s uvedenými obtížemi zpravidla užívají také elastickou bandáž (obvykle punčochy). V těchto případech bylo rovněž prokázáno příznivé spolupůsobení Venorutonu forte.
  • U hemoroidů (řitních žilních městků) Venoruton forte zmenší otok v okolí konečníku a uleví od obtíží, jako jsou bolesti, krvácení, svědění a mokvání.

Dávkování a způsob užití

Pokud lékař nedoporučí jinak, dospělí a mladiství trpící chronickou žilní nedostatečností nebo hemoroidy užívají zpočátku 1 tabletu Venorutonu forte 2krát denně. Ke zmírnění obtíží dochází obvykle během 2 týdnů. V léčbě je vhodné pokračovat ve stejném dávkování až do úplného vymizení příznaků. Úleva od obtíží obvykle přetrvává po dobu alespoň 4 týdnů od přerušení léčby.

Příznaky a potíže

Křečové žíly a bércové vředy

Složení

Oxerutinum (O-beta-hydroxyetyl-rutosidy) 500 mg v 1 tabletě.

Podrobné informace k produktu Venoruton Forte tbl.60x500mg


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz