1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Traumaplant ung.1x50g

Traumaplant ung.1x50g
117 Kč
skladem > 10 +Léčivý přípravek mírnící bolesti a odstraňující otoky.

 

Popis

Traumaplant je léčivý přípravek obsahující koncentrát šťávy vylisované z čerstvě sklizené nati kostivalu s protizánětlivými účinky.

Přípravek se používá k léčbě sportovních a úrazových poraněnípohmožděnin a vymknutí, bolesti svalů a kloubů, špatně se hojících i otevřených ran.

Dávkování a způsob užití

Aplikujte přiměřené množství masti jednou až několikrát denně na postižené místo. Pokud při poranění nedojde k ústupu obtíží do 3 dnů, přerušte léčbu a poraďte se o další léčbě s lékařem. Bez porady s lékařem nepoužívejte mast déle než 1–2 týdny. Mast je vhodná i k použití ve formě masťového obvazu.

Vhodné i pro děti a těhotné ženy.

Upozornění

U osob s mimořádně citlivou kůží se může velmi vzácně objevit zčervenání ošetřeného místa. Tato reakce zpravidla rychle mizí.

Složení

100 g masti obsahuje: Symphyti peregrini herbae succus 10 g. Pomocné látky: glyceromakrogol-1000-monostearát,, glycerol-monodistearát, oktyldodekanol, isopropyl–myristát, dimetikon, propylenglykol, rozmarýnová silice, kyselina sorbová, kyselina citronová, hydroxyethyl-salicylát, tokoferol-alfa-acetát, čištěná voda.

Podrobné informace k produktu Traumaplant ung.1x50gDoprava zdarma na sLéky.cz