search
1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR

TEREZIA Reishi BIO cps.120 + DÁREK 2x Reishi v kávě

569 Kč Ušetřete 22 %
Původní cena
733 Kč
Ušetříte
164 Kč / 22 %
Skladem +


Vánoční dárková balení

Popis

Přípravek Reishi je vyroben s využitím všech aktivních látek celé houby reishi, která patří mezi nejvzácnějjší zdraví prospěšné houby.Přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu a k udržení zdravých oběhových funkcí.

Reishi je v asijských zemích používána již více než 4 000 let. V Číně reishi nazývají „zázračnou houbou“ a „královnou hub“, která symbolizuje bohatství, zdraví a dlouhověkost. Jako královna hub je považována za významnější než zázvor. Reishi obsahuje řadu zdraví prospěšných látek. Z plodnic a podhoubí reishi bylo izolováno až 50 polysacharidů – glukanů.

TEREZIA REISHI se vyrábí nadstandardní technologií výroby – lyofilizací. Lyofilizace je proces sušení, kde se surovina nejdříve zmrazí a cestou sublimace se odstraní led. Led se mění přímo na vodní páru s vynecháním tekutého stavu. Touto technologií získaný houbový prášek je 100 % přírodní produkt, velmi lehký s mimořádnou mikrobiologickou čistotou, přičemž jsou plně zachovány vlastnosti čerstvé houby: chuť, vůně, barva, bílkoviny, vitaminy, minerální složky.

TEREZIA REISHI je vyrobena s využitím všech aktivních látek celé houby reishi. Při výrobě nepoužíváme extrakci. Extrakcí se z některých hub cíleně získávají konkrétní aktivní látky a současně se tím zbavujeme dalších aktivních látek, které houby přirozeně obsahují. Komplex všech látek přirozeně obsažených v reishi má daleko vyšší účinek než jediná látka získaná extrakcí.

Dávkování a způsob užití

1 kapsle 2× denně před jídlem.

Příznaky a potíže

Imunita (obranyschopnost), Normální tlak krve

Složení

100% čistý houbový přípravek v BIO kvalitě. 1 kapsle obsahuje 150mg prášku celé lyofilizované houby reishi.

Tento produkt je registrovaný jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Podrobné informace k produktu TEREZIA Reishi BIO cps.120 + DÁREK 2x Reishi v kávě


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více info