search
1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR

TEREZIA Hlíva ústř.s rak.olejem cps.120+krokoměr

TEREZIA Hlíva ústř.s rak.olejem cps.120+krokoměr

Doplněk stravy s obsahem čisté sušené hlívy ústřičné a 100 % rakytníkového oleje bez příměsí.

Momentálně nedostupnéAkční nabídkaVánoční dárková balení

Popis

Přípravek obsahuje prášek čisté sušené hlívy ústřičné včetně houbové vlákniny, vitaminů a betaglukanů, obohacený o 100% rakytníkový olej. Hlíva ústřičná obsahuje betaglukany, proteiny, steroly, vitaminy a stopové prvky, některé mastné kyseliny a houbovou vlákninu. Rakytníkový olej je nejcennější surovina, která se získává z plodů rakytníku řešetlákového, a to lisováním za studena pro zachováním všech důležitých látek. Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides), jako zdroj rakytníkového oleje podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu, normální činnost srdce (kardiovaskulárního systému), zlepšuje činnost trávicího traktu a pomáhá udržovat zdravou pokožku. Získaný rakytníkový olej obsahuje vitaminy A, B1, B2, B6, D, E, F, K, P, betakaroten, kyselinu listovou, organické kyseliny, třísloviny, minerální soli a esenciální mastné kyseliny. Je také zdrojem vzácné omega-7 mastné kyseliny, která se v přírodě vyskytuje zřídka, v rakytníkovém oleji je obsažena až ze 40%.Spojení čisté sušené hlívy ústřičné a 100% rakytníkového oleje posiluje vzájemné působení obou složek přípravku a je tak ideálním doplňkem stravy pro Vaše tělo.

Dávkování a způsob užití

1 kapsle 2× denně po dobu 1–3 měsíců. Zapíjí se vodou celá, nebo se může její obsah vysypat do jídla nebo vody.

Příznaky a potíže

Imunita (obranyschopnost)

Upozornění

Přípravek není vhodný pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení

1 želatinová kapsle obsahuje směs 300 mg 100% prášku hlívy ústřičné a 100% rakytníkového oleje bez příměsí s obsahem 118,2 mg β-glukanu ± 3,75 mg. 

Podrobné informace k produktu TEREZIA Hlíva ústř.s rak.olejem cps.120+krokoměrDoprava zdarma na sLéky.cz