search
1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR

Swiss NatureVia Omega 3 One a Day cps.60

Swiss NatureVia Omega 3 One a Day cps.60

Swiss NatureVia Omega 3 One a Day je doplněk stravy obsahující vysoce koncentrovaný výtažek z rybího tuku pro zdravé srdce, zrak a mozek. Tobolky nezanechávají v ústech nepříjemnou rybí pachuť. Vhodné pro dospělé.

249 Kč Sleva 27%
Původní cena
343 Kč
Ušetříte
-94 Kč / 27 %
skladem > 10 +Popis

Doplněk stravy Swiss NatureVia Omega 3 One a Day obsahuje vysoce čištěný olej z volně žijících ančoviček z ekologicky čistých oblastí Peru, který je obzvláště bohatým zdrojem omega-3 mastných kyselin s dlouhým řetězcem - kyseliny eikosapentaenové (EPA) a kyseliny dokosahexaenové (DHA). Kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA) přispívají k normální činnosti srdce, DHA navíc přispívá k udržení normální činnosti mozku a k udržení normálního stavu zraku. Těchto příznivých účinků na organismus se dosáhne při denním příjmu 250 mg EPA a DHA do organismu (toto množství je obsaženo v 1 kapsli přípravku).

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1 kapsli denně, po jídle. V případě potřeby můžete dávkování zvýšit až na 3 kapsle denně. Kapsli spolkněte vcelku a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek je vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Složení

Jedna kapsle obsahuje rybí olej s obsahem omega-3 nenasycených mastných kyselin 1000 mg, z toho EPA 360 mg, DHA 270 mg (celkem omega -3 mastných kyselin min 700 mg) a dále pomocné látky: antioxidant (vitamin E:d-alpha tocopherol), želatinu, glycerin.

Podrobné informace k produktu Swiss NatureVia Omega 3 One a Day cps.60Doprava zdarma na sLéky.cz