1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Swiss NatureVia Laktobacily 5 Imunita cps 120

Swiss NatureVia Laktobacily 5 Imunita cps 120
529 Kč Sleva 8%
Původní cena
574 Kč
Ušetříte
-45 Kč / 8 %
skladem > 10 +Swiss NatureVia Laktobacily 5 Imunita obsahují unikátní komplex 5 vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií a vitamín C pro podporu imunity. Jsou bez lepku a vhodné pro děti od 3 let.

Popis

Swiss NatureVia Laktobacily 5 Imunita obsahují unikátní komplex 5 vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu, které jsou přirozenou a nezbytnou součástí správně vyvážené střevní mikroflóry a vitamín C pro podporu imunity. Každá kapsle obsahuje 15 miliard životaschopných organismů, z toho vysoké množství bifidobakterií (25%). Swiss NatureVia Laktobacily 5 Imunita jsou vhodné při a po užívání antibiotik, při cestování nebo nesprávné stravě, kdy může rovnováha střevní mikroflóry zůstat narušená. Proto je vhodné střevní bakterie doplnit. Speciální výrobní technologie podstatně zvyšuje životaschopnost, odolnost a stabilitu bakterií. Plně aktivní bakterie dopraví do střev, kde plní svou přirozenou funkci.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1–2 kapsle denně, nejlépe s jídlem. Kapsli spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Při současném užívání s antibiotiky je vhodné dodržovat mezi podáním jednotlivých přípravků alespoň 2–3 hodinový odstup. V užívání se doporučuje pokračovat ještě 1 týden až 10 dní po dobrání antibiotik. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Přípravek není určen pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat.

Složení

Jedna kapsle obsahuje 15 miliard CFU* probiotických bakterií (Lactobacillus rhamnosus 55 %, Bifidobacterium breve 20 %, Lactobacillus casei 15 %, Lactobacillus acidophilus 5 %, Bifidobacterium longum 5 %), vitamin C 12 mg (15 % DRHP**) a dále pomocné látky: maltodextrin, rostlinnou kapsli (hypromeloza), protispékavé látky (stearát hořečnatý, oxid křemičitý).

*CFU – počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming unit) na konci doby trvanlivosti

** DRHP –  denní referenční hodnoty příjmu

Bakteriální kultury obsahují mléčné a sojové složky.

Podrobné informace k produktu Swiss NatureVia Laktobacily 5 Imunita cps 120Doprava zdarma na sLéky.cz