1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Swiss NatureVia Laktobacílky Baby cps 15

Swiss NatureVia Laktobacílky Baby cps 15
  • Swiss NatureVia Laktobacílky Baby cps 15

Momentálně nedostupné
Neexistující APA kód

Popis

Doplněk stravy Swiss NatureVia Laktobacílky Baby obsahuje unikátní komplex 5 vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu, které se přirozeně vyskytují v trávicím traktu malých dětí. Přípravek navíc obsahuje prebiotickou vlákninu inulin, která je zdrojem živin i pro bakterie střevní mikroflóry. Laktobacílky Baby lze užívat v průběhu i po užívání antibiotik.

Dávkování a způsob užití

Dětem od narození podávejte 1 kapsli denně. Obsah kapsle můžete vysypat do lahvičky s vlažnou kojeneckou výživou nebo do jídla (kaše, jogurtu, ovocné přesnídávky,…), u kojených dětí do malého množství mateřského mléka. Nepřekračujte doporučené dávkování. Děti starší 3 let mohou kapsle spolknout celé. Při současném užívání antibiotik podávejte laktobacily s přibližně 2 - hodinovým odstupem.

Složení

Jedna kapsle obsahuje 1miliardu CFU* probiotických bakterií (Lactobacillus rhamnosus 45%, Bifidobacterium infantis 15%, Bifidobacterium bifidum 10%, Lactobacillus casei 15%, Lactobacillus acidophilus 15%), 36 mg inulinu a dále pomocné látky: maltodextrin, fruktooligosacharidy (Inulin), rostlinnou kapsli,  antioxidant (kys. askorbová), protispékavou látku (stearát hořečnatý).

Podrobné informace k produktu Swiss NatureVia Laktobacílky Baby cps 15Doprava zdarma na sLéky.cz