1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Swiss NatureVia Laktobacílky Baby 60 sáčků

Swiss NatureVia Laktobacílky Baby 60 sáčků
264 Kč
skladem > 10 +Swiss NatureVia Laktobacílky Baby je doplněk stravy, který obsahuje unikátní komplex 5 vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií přirozeně se vyskytujících ve střevní mikroflóře malých dětí. Navíc je obohacen o prebiotika. 

Popis

Doplněk stravy Swiss NatureVia Laktobacílky Baby obsahuje unikátní komplex 5 vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu, které se přirozeně vyskytují v dobře vyvážené střevní mikroflóře dětí a prebiotika fruktooligosacharidy (FOS). Používá se ke zvýšení množství probiotických bakterií v gastrointerstinálním traktu. Přípravek je vhodný i během a po užívání antibiotik.

 

Dávkování a způsob užití

Dětem podávejte 1 sáček denně. Obsah sáčku vysypte do kojeneckého mléka, případně do jídla. Nepřekračujte doporučené dávkování. Při současném užívání antibiotik podávejte laktobacily s přibližně 2 - hodinovým odstupem. U kojenců mladších 3 měsíců se o použití přípravku nejprve poraďte s lékařem.

 

Složení

Jedna sáček obsahuje 1miliardu CFU* probiotických bakterií (Lactobacillus rhamnosus 45%, Lactobacillus acidophilus 15%, Lactobacillus casei 15%, Bifidobacterium infantis 15%, Bifidobacterium bifidum 10%), fruktooligosacharidy (FOS). Dále pomocné látky: maltodextrin, kukuřičný škrob, fruktooligosacharidy.

*CFU - počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming unit) na konci doby trvanlivosti

Neobsahuje mléko, laktózu, lepek, barviva, konzervanty, příchutě ani sladidla.

Podrobné informace k produktu Swiss NatureVia Laktobacílky Baby 60 sáčkůDoprava zdarma na sLéky.cz