1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Sunar Rozpustný nápoj malinový 200g

Sunar Rozpustný nápoj malinový 200g
106 Kč
skladem > 10 +Sunar Rozpustný nápoj malinový je osvěžující instantní nápoj s příchutí malin obohacený o vitamin C, vhodný pro děti od ukončeného 6. měsíce věku.

Popis

Sunar Rozpustný nápoj malinoivý je obohacený o vitamin C a prebiotickou vlákninu inulin. Prášek se velmi dobře rozpouští. Připravený nápoj můžete podávat teplý i studený. Osvěžující příchuť malin dětem chutná a snadno tak můžete doplnit jejich pitný režim. Neobsahuje konzervační látky ani barviva. Obsah balení postačí až na 4 litry nápoje.

Dávkování a způsob užití

Převařte kojeneckou vodu na požadovanou teplotu. Převařenou vodu ochlaďte (na 40 °C) a v 100 ml rozpusťte 2 zarovnané lžičky (5 g) granulátu. Zamíchejte a nepřislazujte. Nápoj lze připravovat a podávat za tepla i za studena. Dodržujte návod na přípravu a připravený nápoj spotřebujte do 12 hodin. Doporučená denní dávka je 100ml připraveného nápoje.

Složení

Glukóza, maltodextrin, prebiotická vláknina inulin (3 %), šípkový extrakt, malinový prášek 0,56 % (odpovídá 4,2 % čerstvých malin, maltodextrin, regulátor kyselosti: kyselina citronová), vitamin C, sušený jablečný prášek (maltodextrin, jablečná šťáva, regulátor kyselosti: kyselina citronová), přírodní jablečné aroma, přírodní malinové aroma.

Podrobné informace k produktu Sunar Rozpustný nápoj malinový 200g


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz