1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Sunar Rozpustný nápoj jablečný 200g

Sunar Rozpustný nápoj jablečný 200g
103 Kč
skladem 9 +Sunar Rozpustný nápoj jablečný je osvěžující instantní nápoj s příchutí jablka obohacený o vitamin C, vhodný pro děti od ukončeného 6. měsíce věku.

Popis

Sunar Rozpustný nápoj jablečný je obohacený o vitamin C a prebiotickou vlákninu inulin. Prášek se velmi dobře rozpouští. Připravený nápoj můžete podávat teplý i studený. Osvěžující příchuť jablka dětem chutná a snadno tak můžete doplnit jejich pitný režim. Neobsahuje konzervační látky ani barviva. Obsah balení postačí až na 4 litry nápoje.

Dávkování a způsob užití

Převařte kojeneckou vodu na požadovanou teplotu. Převařenou vodu ochlaďte (na 40 °C) a v 100 ml rozpusťte 2 zarovnané lžičky (5 g) granulátu. Zamíchejte a nepřislazujte. Nápoj lze připravovat a podávat za tepla i za studena. Dodržujte návod na přípravu a připravený nápoj spotřebujte do 12 hodin. Doporučená denní dávka je 100ml připraveného nápoje.

Složení

Glukóza, maltodextrin, prebiotická vláknina inulin (3 %), jablečný prášek 2,2 % (sušená jablečná šťáva a jablečná dřeň – odpovídá 9,9 % čerstvých jablek, maltodextrin, regulátor kyselosti: kyselina citronová), šípkový extrakt, přírodní jablečné aroma, regulátor kyselosti: kyselina jablečná, vitamin C, fenyklový extrakt.

Podrobné informace k produktu Sunar Rozpustný nápoj jablečný 200g


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz