1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Sunar Rozpustný nápoj hruškový s meduňkou 200g

Sunar Rozpustný nápoj hruškový s meduňkou 200g
106 Kč
skladem > 10 +Sunar Rozpustný nápoj hruškový s meduňkou je osvěžující instantní nápoj obohacený o vitamin C, vhodný pro děti od ukončeného 4. měsíce věku.

Popis

Sunar Rozpustný nápoj hruškový s meduňkou je obohacený o vitamin C a prebiotickou vlákninu inulin. Prášek se velmi dobře rozpouští. Připravený nápoj můžete podávat teplý i studený. Jemná chuť meduňky a hrušky dětem chutná a snadno tak můžete doplnit jejich pitný režim. Díky obsažené meduňce je vhodné podávat dětem nápoj před spaním. Neobsahuje konzervační látky ani barviva. Obsah balení postačí až na 4 litry nápoje.

Dávkování a způsob užití

Převařte kojeneckou vodu na požadovanou teplotu. Převařenou vodu ochlaďte (na 40 °C) a v 100 ml rozpusťte 2 zarovnané lžičky (5 g) granulátu. Zamíchejte a nepřislazujte. Nápoj lze připravovat a podávat za tepla i za studena. Dodržujte návod na přípravu a připravený nápoj spotřebujte do 12 hodin. Doporučená denní dávka je 100ml připraveného nápoje.

Složení

Glukóza, maltodextrin, prebiotická vláknina inulin 3 %, meduňkový extrakt 1,25 %, hruškový prášek 0,85 % (hruškový koncentrát, maltodextrin), přírodní hruškové aroma, vitamin C.

Podrobné informace k produktu Sunar Rozpustný nápoj hruškový s meduňkou 200g


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz