1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Sunar Jablečné prstýnky 50g

Sunar Jablečné prstýnky 50g
30 Kč
skladem > 10 +Sunar Jablečné prstýnky jsou křupky obohacené o vitamíny a vápník. Obsahují cukr, proto by měly být pro dítě jen zpestřením dětského jídelníčku. Jsou vhodné pro děti od ukončeného 12. měsíce věku.

Popis

Sunar Jablečné prstýnky jsou lehká a chutná svačinka vyrobená z vysoce kvalitních vybraných obilovin, navíc obohacená o vitamíny a vápník, který je důležitý pro normální růst a vývin kostí. Vitamíny B1, B2 a B6 přispívají k normální činnosti nervové soustavy. Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému. Velikost a tvar snacku jsou přizpůsoben dětským ručičkám. Zároveň se děti učí lépe žvýkat větší kousky. Sunar Jablečné prstýnky jsou vhodná pro děti od ukončeného 12. měsíce věku. Neobsahují konzervační látky a barviva.

Dávkování a způsob užití

Křupky podávejte podle chuti jako lehkou zdravou svačinku. Nenechávejte dítě s křupkami o samotě a nepodávejte mu je, pokud leží, aby jste zabránili vdechnutí a případnému dušení dítěte.

Složení

Kukuřičná mouka 49%, rýžová mouka 24%, cukr, minerální látky (uhličitan vápenatý), přírodní jablečné aroma, vitaminy (biotin, thiamin, B1, B6, riboflavin - B2, C, kyselina listová, niacin, E, B12, kyselina pantothenová).

Může obsahovat stopy skořápkových plodů, sóji a mléka.

Podrobné informace k produktu Sunar Jablečné prstýnky 50g


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz