1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Sinupret Forte tbl.20

Sinupret Forte tbl.20
  • Sinupret Forte tbl.20
  • Sinupret Forte tbl.20
  • Sinupret Forte tbl.20

191 Kč
skladem > 10 +Obalované tablety pro léčbu akutních a chronických zánětů paranasálních dutin a respiračního traktu a jako podpůrná terapie antibakteriální léčby. Pro dospělé a mladistvé nad 12 let. Čtěte pozorně příbalový leták.

Popis

Obalované tablety pro léčbu akutních a chronických zánětů paranasálních dutin a respiračního traktu a jako podpůrná terapie antibakteriální léčby. Pro dospělé a mladistvé nad 12 let.

Obvykle jsou to onemocnění horních dýchacích cest jako je zánět vedlejších dutin nosních /sinusitida/ a rhinosinusitida. Počínající příznaky těchto zánětů se projevují výtokem z nosu, následně ucpaným nosem a bolestmi tváře a pocitem tlaku, hlavně kolem nosu.
 
V případě chronických respiračních onemocnění:
U chronických stavů se jednotlivé příznaky mohou vyskytnout individuálně v různé intenzitě, případně vícero příznaků se může vyskytnout současně.
 
Bez porady s lékařem mohou pacienti Sinupret forte užívat 7-14 dní. Pacienti s chronickými nemocemi dýchacích cest mohou dlouhodobě přípravek užívat pouze po poradě s lékařem.
Pozorně si přečtěte příbalový leták!

Dávkování a způsob užití

Dospělým a mladistvým nad 12 let se podává 1 tableta 3x denně.
Tablety se polykají vcelku a zapíjejí se malým množstvím vody.
 
Pro účinek Sinupretu®forte je podstatné jeho pravidelné užívání po dobu 7 – 14 dnů.

Příznaky a potíže

Chřipka a nachlazeníZánět dutin a ucha

Složení

Gentianae radicis pulvis 12 mg, Primulae floris cum calyce pulvis 36 mg, Rumicis herbae pulvis 36 mg, Sambuci floris pulvis 36 mg, Verbenae herbae pulvis 36 mg v 1 tabletě.

Podrobné informace k produktu Sinupret Forte tbl.20


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz