1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Septolete D pastilky 30ks

Septolete D pastilky 30ks
  • Septolete D pastilky 30ks
  • Septolete D pastilky 30ks

119 Kč
skladem > 10 +Přípravek je určen při mírných zánětech dutiny ústní a hltanu, ochraně před chřipkou, zánětech sliznice dutiny ústní a zápachu z úst. Účinkují přímo na zdroj infekce, zamezují jejímu šíření a účinně snižují potíže vznikající u infekčních onemocněních. Čtěte pozorně příbalový leták.

Popis

Pastilky jsou určené k lokální léčbě infekce mírného stupně v ústní dutině a hltanu, při zánětu dásní a ústní sliznice. Obsahují benzalkoniumchlo­rid, který působí jako antiseptický prostředek a ničí řadu bakterií a některé kvasinky. Mentol a silice máty peprné snižují pocit bolesti, čímž zmírňují subjektivní obtíže jako bodavá bolest při polykání.  Thymol má podobně jako benzalkoniumchlorid antiseptický účinek a dodatečně tak přispívá k větší účinnosti.

Dávkování a způsob užití

  • Obvyklá dávka pro dospělé a děti starší 12 let je 8 pastilek za den. Každé 2 až 3 hodiny nechte rozpustit 1 pastilku v ústech.
  • Doporučená dávka pro děti od 4 do 10 let je až 4 pastilky za den.
  • Dětem od 10 do 12 let se doporučuje užívat až 6 pastilek za den. Každé 3 až 4 hodiny se nechá v ústech rozpustit 1 pastilka.

Příznaky a potíže

Angína

Upozornění

Pastilky se nesmí užívat těsně před jídlem nebo během jídla.

Složení

Benzalkonii chloridum 1mg, mentholum 1,2mg, menthae piperitae etheroleum 1,0mg, eucalypti etheroleum 0,6mg, thymolum 0,6mg v 1 pastilce.

Podrobné informace k produktu Septolete D pastilky 30ks


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz