1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Sarapis Soja cps.60

Sarapis Soja cps.60
465 Kč
skladem > 10 +Sarapis Soja je doplněk stravy určený ženám v období klimakteria, v období před menopauzou a po menopauze. Obsahuje včelí produkty, extrakty ze sóji a červeného jetele, vitamin C, železo a nově je obohacen o vitamin D a vitamin B6.

Popis

Doplněk stravy Sarapis Soja příznivě působí na nepříjemné psychické a fyzické projevy v období klimakteria (menopauza, přechod), příznivě působí také v období před menopauzou a po menopauze, kdy příznivě působí na hormonální rovnováhu ženy, a je vhodný také pro ženy, které nechtějí nebo nemohou užívat hormonální substituční terapii. Obsahuje extrakt ze sójových bobů a červeného jetele, které jsou bohaté na isoflavonoidy (tzv. fytoestrogeny), dále včelí mateří kašičku, včelí pyl a vitamin C, který podporuje normální činnost imunitního systému, napomáhá normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci krevních cév, dásní, zubů, kůže, chrupavek a kostí, snižuje míru únavy a vyčerpání. Složení přípravku je navíc obohaceno o vitamin D3 a vitamin B6. Vitamin D má vliv na vstřebávání a využití vápníku a jeho normální hladinu v krvi a podporuje normální stav kostí. Vitamin B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpán, k regulaci hormonální aktivity a zachování normálních psychických funkcí.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1–2 kapsle denně. Při intenzivnějších obtížích užívejte 2 kapsle denně, nejlépe ráno nalačno a večer. Kapsli spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe vody. 

Upozornění

Přípravek Srapis Soja není určený pro osoby citlivé na včelí produkty. Přípravek neobsahuje lepek a mohou ho proto užívat i osoby salergií na lepek. Vhodné pro vegetariány (obal kapsle je čistě rostlinného původu)

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek se doporučuje užívat dlouhodobě.

Přípravek není určen pro děti.

 

 

Složení

Jedna kapsle obsahuje 180 mg květního pylu, 100 mg fermentovaného pylu, 68,75 mg extraktu ze sojových bobů, 25 mg extraktu z červeného jetele, 24 mg lyofilizované včelí mateří kašičky (odpovídá 72 mg čerstvé), 20 mg vitaminu C (25 % RHP*) , 3 mg železa (21 % RHP*), 2,8 mg vitaminu B6 (200 % RHP*), 5 µg vitaminu D3 (100 % RHP*) a dále pomocné látky: hydroxidpropylmethylcelulózu, sacharózu, arabskou gumu E414, kukuřičný škrob.

* RHP – Referenční Hodnota Příjmu

Jedna kapsle obsahuje celkem 37,5 mg fytoestrogenů.

Podrobné informace k produktu Sarapis Soja cps.60


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz