1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Salus Floradix 250ml

Salus Floradix 250ml
  • Salus Floradix 250ml
  • Salus Floradix 250ml

352 Kč
skladem > 10 +Floradix je tekutý doplněk stravy pro zmírnění únavy a vyčerpání. Obsahuje železo v dobře biologicky dostupné organické formě. Neobsahuje alkohol, konzervační látky, barviva ani syntetické přídatné látky. Neobsahuje laktózu.

Popis

Floradix je vhodný pro ženy včetně těhotných a kojících žen, pro děti v období růstu (od 3 let), pro dospívající, pro lidi během redukčních diet, pro starší lidi, rekonvalescenty. Je vhodný pro lidi s aktivním přístupem k životu. Je vhodný pro vegetariány. Posiluje energetický metabolismus organismu.

Železo přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Tento proces je podporován dostatkem obsažených vitamínů B2, B6 a B12.  

Vitamín C usnadňuje vstřebávání železa.

Dávkování a způsob užití

Dospělí a děti od 12 let: 2× denně 10 ml
Děti 6 – 11 let: 1× denně 10 ml
Děti 3 – 6 let: 1× denně 5 ml

Složení

Vodné extrakty (54%): z kořene mrkve, listu kopřivy, listu špenátu, kořene pýru plazivého, plodu fenyklu, mořské hnědé řasy, květu ibišku; ovocné džusy (29,4%): z hrušky, hroznového vína, černého rybizu, ostružiny, višně, pomeranče, řepy (Beta vulgaris), citronu, svatojanskeho chleba, jablka; vodný extrakt z kvasnic (Saccharomyces cerevisce); med; extrakt z růže šípkové (obsahuje 4% vitaminu C); železo II (glukonát železnatý); extrakt z pšeničných kličků; vitamín C (kyselina askorbová); vitamín B1; vitamín B2; vitamín B6; vitamín B12.

Podrobné informace k produktu Salus Floradix 250ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz