1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Rosalgin Easy 140mg 5 lahviček

Rosalgin Easy 140mg 5 lahviček
  • Rosalgin Easy 140mg 5 lahviček
  • Rosalgin Easy 140mg 5 lahviček

245 Kč Sleva 9%
Původní cena
268 Kč
Ušetříte
-23 Kč / 9 %
skladem > 10 +Rosalgin Easy je vaginální roztok, který je určen k výplachům pochvy a oplachům zevních rodidel při zánětlivých onemocněních ženského pohlavního ústrojí a k běžné ženské hygieně. Čtěte pozorně příbalový leták.

Popis

Rosalgin Easy je vaginální roztok, který je určen k výplachům pochvy a oplachům zevních rodidel při zánětlivých onemocněních ženského pohlavního ústrojí a k běžné ženské hygieně.

Rosalgin Easy se používá k léčbě zánětlivých projevů pochvy, děložního hrdla a zevní části ženského pohlavního ústrojí, které jsou mikrobiálního, chemického i fyzikálního původu.

Rosalgin Easy se dále používá na doporučení lékaře před a po operačním gynekologickém zákroku.

Dávkování a způsob užití

Lahvičky Rosalgin Easy jsou určeny pro jednorázové použití.

Vaginální roztok Rosalgin Easy lze použít přímo, pokud však chcete roztok vlažný, stačí ponořit uzavřenou lahvičku na několik minut do teplé vody.

  • Při otvírání lahvičky pevně držte vroubkovanou část uzávěru a otáčejte vrchní částí uzávěru, až se vrchní část uvolní a pak tuto část sejměte.
  • Lahvičku pevně držte za vroubkovaný uzávěr a vytahujte bílý aplikátor, dokud se neozve klapnutí po úplném vytažení aplikátoru. Tím se zároveň uvolní i bezpečnostní záklopka a roztok může vytékat.
  • Aplikátor vsuňte opatrně do pochvy a stlačujte nádobku až do vyprázdnění obsahu. Pro dosažení maximálního účinku se snažte roztok zadržet v pochvě po dobu několika minut.

Složení

Léčivou látkou je benzydamini hydrochloridum 0,10 g ve 100 ml vaginálního roztoku

Podrobné informace k produktu Rosalgin Easy 140mg 5 lahviček


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz