1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Registrace nového zákazníka

Nakupujte na e-shopu sLeky.cz pod vlastním účtem a získejte přehled o svých nákupech a sledujte aktuální stav objednávek.

Vyplněním formuláře níže si můžete vytvořit nový uživatelský účet, pokud jej již máte, můžete se přihlásit. Pokud účet již máte, ale nepamatujete si heslo, můžete si jej nechat zaslat.

:
:
:
:
:
Udělením tohoto souhlasu souhlasíte se zpracováním údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, které jsou potřeba pro vedení a správu vašeho uživatelského účtu. Zpracovatelem těchto údajů je Apotek s.r.o., IČ 26148579 se sídlem Poděbradská 1162, 25092 Šestajovice, dále jen “Správce”. Údaje (jméno, příjmení, telefon, e-mail, fakturační a doručovací informace) budou Správcem uchovávány po dobu 5 let, přičemž souhlas lze kdykoliv odvolat prohlášením zaslaným na e-mailovou adresu privacy@sleky.cz. Vezměte, prosím, na vědomí, že máte právo vzít souhlas kdykoliv zpět, požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme či požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Kompletní informace naleznete v podrobném textu o Ochraně osobních údajů.


Doprava zdarma na sLéky.cz