1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Prsní balzám 50ml Dr.Müller

Prsní balzám 50ml Dr.Müller
  • Prsní balzám 50ml Dr.Müller

86 Kč
skladem 9 +Prsní balzám Dr. Müller Pharma k usnadnění dýchání při nachlazení, kašli a bolesti v krku. Vhodný k masáži hrudníku, zad, krku a zátylku.

Popis

Prsní balzám je vhodný k masážím hrudníku, krku, spánků, čela a zátylku. Obsahuje silice (éterické oleje) s velmi pronikavou vůní. Při masáži pokožky prsním balzámem se na těle uvolňuje teplo a rozvinou se plně účinky éterických olejů přítomných v balzámu.
  • Kafrová silice (účinná složka stromu kafrovníku Cinnamomum camphora) se rychle vstřebává do kůže a v místě aplikace vyvolává hřejivý pocit, působí jako mírné lokální antiseptikum a tradičně se používá jako stimulans při dýchacích potížích.
  • Peprmintová a mentolová silice (složky máty peprné) prokrvují pokožku a usnadňují dýchání. Obě jsou silně aromatické s velmi osvěžujícím účinkem.
  • Eukalyptová (účinná látka tropického stromu z rodu blahovičník – Eucalyptus) a jedlová silice (obsažena v jedli bělokoré) se využívají zejména pro své antiseptické, protizánětlivé, dezinfekční a antimikrobiální účinky.

Prsní balzám působí příznivě při dýchacích potížích při nachlazení, ucpaném nosu, kašli a rýmě. Silice mají zklidňující účinky, napomáhají uvolňovat hleny a odkašlávání.

Příznaky a potíže

Chřipka a nachlazeníKašel

Podrobné informace k produktu Prsní balzám 50ml Dr.Müller


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz