search
1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR

Prostamol Uno 320mg cps.90

Prostamol Uno 320mg cps.90

Volně prodejný lék na problémy s močením způsobené zbytnělou prostatou v I. a II. stadiu tohoto onemocnění.

Povinný text: Prostamol UNO obsahuje extrakt Serenoa repens. Lék k vnitřnímu užití. Pečlivě si pročtěte příbalový leták.

535 Kč Ušetřete 20 %
Původní cena
672 Kč
Ušetříte
137 Kč / 20 %
Skladem +Popis

Je určen mužům trpícím poruchami močení při nezhoubném zbytnění prostaty (benigní hyperplazii prostaty), a to v I. a II. stádiu tohoto onemocnění. Přípravek obsahuje skupinu látek, které působí různými mechanismy na zbytnělou prostatu a zlepšují močové obtíže. Přípravky s extraktem z plodů Serenoa repens nenarušují sexuální funkce.

Dávkování a způsob užití

1 tobolka denně. Pro úspěšnou léčbu je obzvláště důležitý pravidelný denní příjem. Příznivý účinek lze očekávat přibližně po 4 týdnech.

Upozornění

Prostamol Uno zlepšuje pouze obtíže spojené se zbytněním prostaty, aniž by upravoval samotné zbytnění. Proto prosím navštěvujte svého lékaře v pravidelných intervalech. Lékaře je třeba vyhledat zejména, pokud se objeví krev v moči nebo bolestivé nutkání močit doprovázené neschopností vymočit se (akutní retence moči).

Složení

Serenoae extractum (extrakt z plodů serenoy) 320mg v 1 tobolce.

Podrobné informace k produktu Prostamol Uno 320mg cps.90Doprava zdarma na sLéky.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více info