1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Proenzi 3 plus 180 tbl

Proenzi 3 plus 180 tbl
498 Kč
skladem > 10 +


Vánoční balení


Špičková komplexní kloubní výživa s chondroitinem, glukosaminem, kolagenem II. typu a s vitaminem C, který je důležitý pro normální tvorbu kolagenu.

Popis

Walmark Proenzi 3 Plus je doplněk stravy, kloubní výživa, která obsahuje glukosamin, chondroitin a unikátní ExPur komplex složený z kolagenu typu II a vitaminu C.

Glukosamin a chondroitin jsou základní stavební složky kloubní chrupavky a jiných pojivových tkání - kostí, vazů a šlach. Kolagen typu II je jednou ze základních stavebních součástí kloubní chrupavky a vitamin C je důležitý pro zachování zdravých kostí a kloubní chrupavky.

Dávkování a způsob užití

Dospělí užívají 3 tablety denně, rozděleně v průběhu dne nebo najednou.

Děti od 12 let užívají 1 tabletu denně.

Tablety užívejte nejlépe po jídle a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Pokud máte potíže s polykáním, můžete tablety rozpůlit nebo rozdrtit. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Pro optimální účinnost se doporučuje užívat přípravek minimálně po dobu 2 – 3 měsíců, je možné i dlouhodobé užívání.

Přípravek není vhodný pro děti do 12 let věku. Těhotné a kojící ženy by se o vhodnosti užívání přípravku měly nejprve poradit s lékařem.

Příznaky a potíže

Klouby TOP10

Složení

Jedna tableta obsahuje : glukosamin sulfát 2 KCl (z korýšů) 500 mg, chondroitin sulfát 200 mg, Unique MSM (methylsulfonylmethan) 300 mg, ExPur complex (kolagen typu II 6,7 µg, vitamin C 4 mg) a dále pomocné látky: protispékavou látku (stearát hořečnatý), stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulóza), talek, fosforečnan vápenatý, polyfruktózu, triglyceridy, mikrokrystalickou celulózu, hrachový škrob.

Podrobné informace k produktu Proenzi 3 plus 180 tbl


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz