1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

PREVENTAN JUNIOR OVOCNÝ MIX TBL.30

PREVENTAN JUNIOR OVOCNÝ MIX TBL.30
  • PREVENTAN JUNIOR OVOCNÝ MIX TBL.30
  • PREVENTAN JUNIOR OVOCNÝ MIX TBL.30

169 Kč
skladem > 10 +


Novinka

Doporučujeme


Preventan® Junior ovocný mix obsahuje originální aktivní látku ProteQuine® (aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy) a inulin. Navíc je obohacen o vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Inulin je rozpustná vláknina původem z čekanky, která doplňuje tento přípravek o další aktivní složku. Se sladidlem přírodního původu z rostliny stévie sladké. Určeno k dlouhodobému užívání.

Popis

Cucavé tablety pro děti s ovocnou příchutí – jablko, brusinka, grapefruit Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek 1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy) obohacené o vitamin C, který přispívá ke správnému fungování imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a dospělé Především k dlouhodobému užívání Doplněk stravy se sladidlem

Dávkování a způsob užití

1 tableta (pastilka) denně nechte volně rozplynout v ústech.

Příznaky a potíže

Imunita (obranyschopnost)

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Chraňte před teplem a světlem. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Složení

ProteQuine® (oligopeptidy, nukleotidy, aminokyseliny) – 1 mg

Inulin – 207 mg

Vitamin C – 12,8 mg (16 % DRHP)

DRHP=denní referenční hodnota příjmu

Podrobné informace k produktu PREVENTAN JUNIOR OVOCNÝ MIX TBL.30


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz