1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Pirabene tbl.60x1200mg

Pirabene tbl.60x1200mg
176 Kč
skladem > 10 +K léčbě zeslabených funkcí mozku

Popis

Léčivá látka přípravku, piracetam, přímým působením na mozkové buňky zlepšuje schopnost učení, paměť, bdělost a vědomí, a to jak u zdravých lidí, tak i u nemocných s poruchami funkce mozku z různých příčin. Účinkem na červené krvinky, krevní destičky, složení krevní plazmy a mozkové cévy zlepšuje prokrvení mozku.

Pirabene se užívá k léčbě zeslabených funkcí mozku u starších osob, které se projevují jako horší paměť, snížení schopnosti soustředit se, nižší úroveň bdělosti, změny nálady, závratě, zanedbávání hygienických návyků a poruchy chování. V těchto případech si nemocný může přípravek ordinovat sám.

Pouze na doporučení lékaře se přípravek užívá k léčbě vývojové dyslexie u dětí (porucha projevující se neschopností naučit se číst, přestože se dítěti dostává běžného výukového vedení, má přiměřenou inteligenci a společensko-kulturní příležitost) k usnadnění učení a zlepšení paměťových funkcí.

Dávkování a způsob užití

Na začátku léčby se užívají 2 tablety Pirabene 800 mg 3× denně nebo 2 tablety Pirabene 1200 mg 2× denně.

Po 2–3 týdnech se užívá pouze 1 tableta Pirabene 800 mg 2–3× denně nebo 1/2–1 tableta Pirabene 1200 mg 2× denně po dobu dalších 5–6 týdnů.

V ostatních případech se přípravek používá pouze na doporučení lékaře.

Složení

1200mg piracetamu v 1 tabletě.

Podrobné informace k produktu Pirabene tbl.60x1200mg


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz