1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Phyteneo Kolodium Forte 10ml

Phyteneo Kolodium Forte 10ml
  • Phyteneo Kolodium Forte 10ml
  • Phyteneo Kolodium Forte 10ml

164 Kč
skladem > 10 +Kožní roztok pro šetrné a bezbolestné odstraňování bradavic, kuřích ok a ztvrdlé, zrohovatělé kůže. S extraktem z vlaštovičníku lékařského.

Popis

Roztok charakteristické vůně, který se používá pro šetrné odstraňování bradavic, ztvrdlé, zrohovatělé kůže a kuřích ok. Obsahuje kolodium, kyselinu salicylovou a mléčnou. Tyto složky zajišťují šetrné rozrušení vrstvy tuhé, zbytnělé, hrubé kůže.

Dávkování a způsob užití

Aplikuje se v množství 2–3 kapek 2× denně.

Nanášíme nejlépe tyčinkou na uzávěru nebo dřevěným párátkem přímo na postižené místo. Po nakapání kapalina rychle vyschne a vytvoří na povrchu pokožky film.

Aplikace se provádí opakovaně. Před odstraňováním svrchní vrstvy tkáně nejlépe ponořte místo na pět minut do teplé vody s přídavkem kuchyňské soli. Osušte a opatrně obruste povrch bradavice např. pemzou.

Upozornění

V případě onemocnění cukrovkou se o použití přípravku poraďte s lékařem. Neaplikovat na zdravou pokožku a na sliznice, na bradavice v oblastech genitálu a konečníku ani na mateřská znaménka.

Složení

Alcohol, lactic acid, salicylic acid, chelidonium majus extract, ethyl acetate, thuya occidentalis extract, ricinus communis oil, nitrocellulose, turpentine, chlorophyllum cupreum (CI 75810).

Podrobné informace k produktu Phyteneo Kolodium Forte 10ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz