search
1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR

PET HEALTH CARE Fyto obojek FORTE pro psy a kočky

PET HEALTH CARE Fyto obojek FORTE pro psy a kočky
  • PET HEALTH CARE Fyto obojek FORTE pro psy a kočky

AKCE: do 31.3.2019 získáte antiparazitární šampon Lola  navíc

403 Kč
skladem > 10 +Popis

Pet Health Care Fyto Obojek Forte chrání psy a kočky proti proti klíšťatům a blechám, a tedy i nemocemi, které tito parazité přenášejí. Díky vyššímu obsahu přírodní látky Geraniol je vhodný i pro zvířata pohybující se často či trvale v přírodě. Obojek je účinný po dobu až 90 dní. Délka 65 cm.

Pet Health Care Fyto Obojek Forte je repelentní biocidní obojek vhodný pro psy a kočky s účinností proti zevním ektoparazitům, zejména klíšťatům (Exodes ricinus) a blechám (Ctenocephalides felis). Obsahuje aktivní látku Geraniol (monoterpenoid, alkohol), který je součástí citronelového oleje, získávaného např. z rostliny Cymbopogon citratus (Lemon grass). Geraniol působí repelentně, navíc klíšťata i blechy dehydratuje a významně tak snižuje riziko nákazy zvířete nebezpečnými infekcemi(lymská borelióza, klíšťová encefalitida). Fytoobojek neobsahuje hormony, organofosfáty, karbamáty, pyrethriny, pyrethroidy ani organochlory. Aktivní látky se postupně uvolňují z obojku do srsti a kůže zvířete. Po vyjmutí z obalu je obojek účinný po dobu až 90 dnů.

Dávkování a způsob užití

Nasaďte obojek zvířeti na krk. Přebytečný kus obojku odstřihněte a ponechte v pelíšku nebo v místě, kde se zvíře nejvíce pohybuje, zamezte však, aby mohlo zvíře obojek žvýkat. Zkontrolujte, zda je obojek na krku zvířete dostatečně volný, aby ho neškrtil, ale přitom se dotýkal kůže. Průběžně kontrolujte stav a usazení obojku na krku zvířete. Účinnost nastupuje během několika dní po nasazení obojku zvířeti na krk. 

Upozornění

Přípravek není vhodný pro koťata nebo štěňata mladší 8 měsíců, kojící feny a kočky, nemocná zvířata nebo zvířata v rekonvalescenci. Zvlhnutí ani namočení obojku nezkracuje dobu působení.

Složení

geraniol  5 g/kg

Podrobné informace k produktu PET HEALTH CARE Fyto obojek FORTE pro psy a kočkyDoprava zdarma na sLéky.cz