1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Pearls IC cps.30 1+1 NAVÍC exp. 30.10.2020

Pearls IC cps.30 1+1 NAVÍC exp. 30.10.2020
349 Kč Sleva 10%
Původní cena
389 Kč
Ušetříte
-40 Kč / 10 %
skladem 2 +Vyvážený komplex 6 kmenů laktobacilů a bifidobakterií pro intenzivní podporu fyziologického složení střevní mikroflóry.

Popis

Pearls IC je doplněk stravy obsahující 6 kmenů laktobacilů a bifidobakterií, které jsou přirozenou součástí střevní mikroflóry-Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium breve.

Kapsle jsou vyrobeny patentovanou technologií True delivery, která zajistí jejich bezpečný průchod zažívacím traktem, chrání probiotické kultury před kyselým prostředím žaludku a zajistí transport živých kultur až do střeva

Kapsle jsou ve tvaru perliček a velmi snadno se polykají.

Je ideální pro seniory nebo během cestování či na dovolené. Doporučují se užívat i pro posílení fyziologického složení střevní mikroflóry a pro zlepšení pocitu střevního pohodlí doma i na cestách.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1 perlu denně kdykoliv během dne a zapijte ji dostatečným množstvím vody.

Nevhodné pro děti do 3 let.

Složení

1 kapsle obsahuje : 1 miliardu CFU* probiotických bakterií: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium breve

*CFU - počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming unit) na konci doby trvanlivosti

Podrobné informace k produktu Pearls IC cps.30 1+1 NAVÍC exp. 30.10.2020Doprava zdarma na sLéky.cz