1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Paranit sprej na vši 100ml + Paranit šampon 100ml + hřeben

Paranit sprej na vši 100ml + Paranit šampon 100ml + hřeben
  • Paranit sprej na vši 100ml + Paranit šampon 100ml + hřeben

398 Kč Sleva 5%
Původní cena
421 Kč
Ušetříte
-23 Kč / 5 %
skladem > 10 +Balení Paranit Radikální Sprej obsahuje sprej proti vším Paranit Radikální sprej 100 ml, hřeben na vyčesávání vší a hnid a jako dárek šetrný Paranit Šampon po ošetření 100 ml. Účinný již do 15 minut. Zdravotnický prostředek.

Popis

Paranit sprej rychle, bezpečně a bez kompromisů zabíjí vši a hnidy do 15 minut.

Současně je Paranit maximálně šetrný k citlivé dětské pokožce, neboť neobsahuje chemické insekticidy, ale kvalitní patentovanou přírodní recepturu s kokosovým a anýzovým olejem, která vši jednoduše udusí a dehydruje.

  • Díky popsanému mechanickému působení produktu Paranit nehrozí, že by si organismus vší vytvořil na tento přípravek rezistenci
  • Paranit také obsahuje esenciální olej ylang-ylang, který uklidňuje pokožku podrážděnou působením vší.
  • Přiložený hřeben s tenkými kovovými zuby zaručuje účinné odstranění vajíček.

Paranit šampon ošetřuje od vší, hnid a zároveň pečuje o vlasy. Po jeho použití není již potřeba dalšího přípravku. Příjemně voní.

Stačí jen 10min a vši a hnidy jsou pryč. Zopakujte aplikaci po týdnu. Paranit šampon je 100% účinný. Jeho účinnost je klinicky prokázaná. Jeho použití je stejně jednoduché, jako mytí vlasů.

  • Zlikviduje vši do 10 minut
  • Vlasy zároveň umyje.
  • Současně je maximálně šetrný k citlivé dětské pokožce. Jelikož neobsahuje insekticidy, vši nemohou získat rezistenci na přípravek.
  • Jedinečná receptura přípravku má dvojí účinek, vši a hnidy napřed udusí a pak dehydruje. Při nanášení nestéká. Pro děti od 2 let.

Rychle, bezpečně a bez kompromisů – tak řeší problémy s vešmi a hnidami Paranit.

Dávkování a způsob užití

Pomocí přiloženého hřebenu na vši důkladně zkontrolujte vlasy všech členů rodiny. Těm, u nichž se vši vyskytují, ještě týž den ošetřete vlasy pomocí přípravku Paranit Radikální sprej. Sprejem pečlivě postříkejte vlasy po celé délce, aby se přípravek dostal na celou plochu kštice, důkladně vmasírujte a nechte 15 minut působit. Poté vlasy důkladně pročešte přiloženým hřebenem (všiváček), odstraníte tak mrtvé vši a hnidy. Následně vlasy pečlivě umyjte přiloženým Paranit Šamponem po ošetření a opláchněte vodou.

V případě opětovného nebo abnormálního výskytu vší se ošetření musí zopakovat.

Příznaky a potíže

Paraziti

Složení

minerální oleje, dimethicone, parfém

Podrobné informace k produktu Paranit sprej na vši 100ml + Paranit šampon 100ml + hřeben


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz