1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Paranit preventivní sprej proti vším 100ml

Paranit preventivní sprej proti vším 100ml
  • Paranit preventivní sprej proti vším 100ml
  • Paranit preventivní sprej proti vším 100ml

282 Kč Sleva 5%
Původní cena
298 Kč
Ušetříte
-16 Kč / 5 %
skladem > 10 +Preventivní sprej proti vším patří do řady produktů Paranit, expertů na odstranění vší. Poskytuje dlouhodobou, účinnou ochranu proti vším pro celou rodinu.

Popis

Pohybuje se vaše dítě či přímo vy v prostředí, kde v současné době hrozí zvýšené riziko získání vší? Vyskytly se vši ve vaší rodině?

Pak přišel ten správný čas preventivně chránit sebe a své blízké před přenosem těchto nepříjemných parazitů. Vši totiž může velmi snadno získat i ten nejčistotnější jedinec.

Udržet si vši od těla vám nyní pomůže PARANIT preventivní sprej proti vším. Tento přípravek z produktové řady PARANIT obsahuje osvědčenou repelentní složku, která poskytuje proti těmto nevítaným parazitům bezpečnou a účinnou ochranu.

Díky spreji se přípravek na vlasy velmi snadno aplikuje, a to jedenkrát denně vždy ráno po obvyklé úpravě vlasů. Poté již přípravek vlasům poskytuje účinnou ochranu.

PARANIT preventivní sprej proti vším je vhodný pro děti od 2 let a také pro dospělé. A navíc – příjemně voní! Použití až na 50 aplikací.

Dávkování a způsob užití

Podle délky vlasů naneste 5 – 20 dávek.

Příznaky a potíže

Paraziti

Podrobné informace k produktu Paranit preventivní sprej proti vším 100ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz