1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Paragrippe tbl.60

Paragrippe tbl.60
151 Kč
skladem > 10 +PARAGRIPPE je homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. Používejte ho podle rady odborníka na homeopatii. Čtěte pozorně příbalový leták.

Popis

Polykomponentní (vícesložková) homeopatika obsahují několik účinných látek. Jsou určena zejména pro léčbu běžných potíží (rýma, virová onemocnění, stres, poruchy spánku apod.) Obsahují vždy takové látky, které pokrývají širokou řadu potíží objevujících se při dané nemoci a jsou při její léčbě často využívány. Všechny polykomponenty jsou v lékárnách dostupné i bez lékařského receptu, jsou proto vhodné také pro samoléčbu, jako součást domácí lékárničky pro celou rodinu.

 

Dávkování a způsob užití

Obvyklé dávkování přípravku pro děti a dospělé jsou 2 tablety každou hodinu. Tablety vložte do úst, nejlépe pod jazyk, a nechte volně rozpustit. Interval mezi jednotlivými dávkami prodlužujte v závislosti na zlepšení. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Příznaky a potíže

Chřipka a nachlazení

Upozornění

Česká legislativa u homeopatických léčivých přípravků neumožňuje uvádění tradičního způsobu použití na příbalové informaci, je proto třeba řídit se vždy doporučením odborníka, lékaře homeopata nebo lékárníka.

Tablety obsahují sacharózu a laktózu.
Pokud jste těhotná nebo kojíte, o vhodnosti užívání přípravku se nejprve poraďte s lékařem.

Složení

Jedna tableta obsahuje 0,6 mg Arnica montana 4 CH; 0,6 mg Belladonna 4 CH; 0,6 mg Eupatorium perfoliatum 4 CH; 0,6 mg Gelsemium 4 CH; 0,6 mg Sulfur 5 CH
pomocné látky: sacharózu, monohydrát laktózy a magnesium-stearát

Podrobné informace k produktu Paragrippe tbl.60


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz