1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Orlistat Teva cps.84x60mg

Orlistat Teva cps.84x60mg
  • Orlistat Teva cps.84x60mg
  • Orlistat Teva cps.84x60mg

Momentálně nedostupnéAkce

Doporučujeme


Orlistat Teva 60mg je indikován ve spojení s mírnou nízkokalorickou dietou s nízkým obsahem tuku ke snížení tělesné hmotnosti u dospěých pacientů s nadváhou (body mass index (BMI) rovno nebo vyšší než 28 kg/m2). Čtěte pozorně příbalový leták.

Popis

Přípravek Orlistat 60 mg se používá ke snížení tělesné hmotnosti u dospělých od 18 let s nadváhou, kteří mají index tělesné hmotnosti (BMI) rovný nebo vyšší než 28. Přípravek Orlistat 60 mg se má užívat společně s dietou se sníženým obsahem kalorií a nízkým obsahem tuků. Pokud takto postupujete, působení léku podpoří Vaše úsilí tím, že zhubnete více ve srovnání se samotnou dietou. Na každé 2 kg, které zhubnete díky samotné dietě, Vám přípravek Orlistat 60 mg pomůže zhubnout ještě o další 1 kg.

Dávkování a způsob užití

Užívejte jednu tobolku třikrát denně. Užívejte Orlistat Teva 60 mg s hlavními jídly. Obvykle to znamená jednu tobolku se snídaní, obědem a večeří. Ujistěte se, že tato tři jídla jsou vyvážená, nízkokalorická a se sníženým obsahem tuků. Pokud vynecháte jídlo, nebo jídlo neobsahuje žádný tuk, tobolku neužívejte. Orlistat Teva 60 mg účinkuje pouze tehdy, pokud je podán se stravou obsahující tuk. Užívejte Orlistat Teva 60 mg bezprostředně před, v průběhu nebo do jedné hodiny po jídle.

Příznaky a potíže

Obezita

Složení

1 tvrdá tobolka obsahuje orlistatum 60mg.

Podrobné informace k produktu Orlistat Teva cps.84x60mgDoprava zdarma na sLéky.cz