1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Olfen Neo Forte 20mg/g gel 100g

Olfen Neo Forte 20mg/g gel 100g
258 Kč
skladem > 10 +Popis

Olfen Neo Forte je léčivý přípravek ve formě gelu, který se používá k úlevě od bolesti svalů a kloubů při akutním namožení, podvrtnutí nebo při pohmoždění po tupých poraněních. Obsahuje 2x vyšší koncentraci účinné látky, a tím rychle ulevuje od intenzivní  a náhle vzniklé bolesti. Olfen Neo Forte je určený pro dospělé a dospívající od 14 let.

Dávkování a způsob užití

Vždy používejte tento přípravek přesně podle pokynů v příbalové informaci nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. 

Přípravek se používá 2x denně (přednostně ráno a večer).

Podle velikosti postiženého místa, které má být ošetřeno, je zapotřebí aplikovat množství gelu o velikosti třešně až vlašského ořechu, což odpovídá 1 až 4 g gelu. Maximální denní dávka je 8 g gelu. 

Není určeno pro děti do 14 let.

Používejte přípravek Olfen Neo Forte pouze na neporušenou, neporaněnou kůži. Vyvarujte se kontaktu s očima a ústní sliznicí. Gel se nesmí užívat ústy. Po nanesení gelu na kůži můžete použít propustný (neokluzivní) obvaz, ale nejdříve ponechejte gel na kůži několik minut zaschnout. Nepoužívejte neprodyšný okluzivní obvaz. Pokud se příznaky onemocnění zhorší nebo se nezlepší do 3 - 5 dnů, kontaktuje lékaře. Pokud se u Vás objeví vyrážka, je třeba používání přípravku Olfen Neo Forte ukončit. Během používání přípravku se vyvarujte slunečnímu záření, včetně solária.

Upozornění

Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek používat.

Nepoužívejte přípravek Olfen Neo Forte v posledních třech měsících těhotenství, protože může poškodit Vaše nenarozené dítě, nebo způsobit problémy při porodu. Přípravek Olfen Neo Forte můžete používat v průběhu prvních šesti měsíců těhotenství pouze po poradě s Vaším lékařem.

Složení

1 g gelu obsahuje: diclofenacum diethylaminum 23,2 mg, což odpovídá diclofenacum natricum 20 mg. Pomocné látky: isopropylalkohol, propylenglykol (E 1520), kokoyl-oktanodekanoát, tekutý parafin, karbomer, cetostearomakrogol, diethylamin, kyselina oleová, butylhydroxytoluen, vůně (obsahující citronellol, geraniol, benzylalkohol, linalol, limonen, dformu, citral, farnesol, kumarin, eugenol), čištěná voda.

Podrobné informace k produktu Olfen Neo Forte 20mg/g gel 100gDoprava zdarma na sLéky.cz