1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Olfen gel 100g

Olfen gel 100g
151 Kč
skladem > 10 +Tlumení místních projevů bolesti.

Popis

Olfen gel obsahuje léčivou látku diklofenak. Diklofenak má protirevmatické účinky, působí proti bolesti a tlumí zánět. Diklofenak se po místním podání vstřebává pokožkou a jeho přítomnost může být prokázána v krevní plazmě. Vstřebává se přibližně 3,3% z místně podané dávky léčivé látky.

Olfen gel je možné použít bez porady s lékařem k mírnění místních projevů bolestí zad a k léčbě poúrazových zánětů šlach, vazů, svalů a kloubů (zhmoždění, podvrtnutí, vymknutí).

Pouze po poradě s lékařem může být přípravek užíván při dlouhodobé léčbě větších oblastí a při léčbě těhotných žen. Přípravek mohou užívat dospělí a mladiství od 14 let.

Dávkování a způsob užití

Pokud lékař neurčí jinak, užívají obvykle dospělí a mladiství v závislosti na velikosti léčené oblasti 3–4krát denně. Mezi jednotlivými dávkami by měl být časový odstup alespoň 4 hodin.

Přípravek není určený pro ženy v posledních třech měsících těhotenství, v prvních šesti měsících a při kojení je třeba poradit se s lékařem.

Složení

1 g gelu obsahuje: Diclofenacum natricum 10 mg. Pomocné látky kyselina mléčná, diisopropyl-adipát, isopropylalkohol, disiřičitan sodný, hyetelóza, hyprolóza, čištěná voda.

Podrobné informace k produktu Olfen gel 100g

  • Kategorie:Volně prodejné léky, Klouby
  • Skupina:: Léčivý přípravek - OLFEN 10MG/G GEL 1X100G - kód SÚKL 186187
  • Druh přípravku: Léčivý přípravek - Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!
  • Indikační skupina: Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica
  • Výrobce: RATIOPHARM
  • Akce a štítky: Olfen gel
  • Příbalový leták: Zobrazit zkrácený příbalový leták Stáhnout kompletní příbalový leták


Doprava zdarma na sLéky.cz