1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

OCUhyl C oční kapky 10ml

OCUhyl C oční kapky 10ml
  • OCUhyl C oční kapky 10ml

195 Kč
skladem > 10 +OCUhyl C jsou sterilní oční kapky se zvlhčujícím, uklidňujícím a lubrikačním účinkem. Jsou určeny pro zvlášť citlivé oči.

Popis

CUhyl C jsou sterilní oční kapky se zvlhčujícím, uklidňujícím a lubrikačním účinkem. Jsou určeny pro zvlášť citlivé oči. Díky obsahu kyseliny hyaluronové (což je přirozeně se vyskytující látka v oku i v jiných částech těla), poskytují tyto kapky efektivní úlevu a dlouhotrvající komfort při pocitu suchosti, pálení nebo únavy očí.

Oční kapky OCUhyl C jsou navíc obohaceny přídavkem přírodního extraktu z měsíčku lékařského. Ten má ochranný, protizánětlivý a regenerační účinek na epitel povrchu oka. OCUhyl C neobsahuje žádné konzervační ani antimikrobiální přísady. Proto jsou tyto kapky určeny pro citlivé oči. Jsou vhodné i pro nositele kontaktních čoček. OCUhyl C mohou používat dospělí, mladiství i děti.

Dávkování a způsob užití

OCUhyl C je určen k vnějšímu použití do oka. Používá se k podpůrné léčbě při poruchách slzného filmu na povrchu oka, které jsou spojeny s pocity sucha nebo cizího tělíska v očích, s pocity únavy nebo pálení očí. Používá se také k posilnění ochranného slzného filmu na povrchu rohovky a spojivky oka. OCUhyl C se může používat i po čas nošení kontaktních čoček. Vzhledem k bezpečnosti přípravku je možno jej podávat i těhotným ženám a kojícím matkám.

Příznaky a potíže

Řezání, pálení a podrážděné oči

Podrobné informace k produktu OCUhyl C oční kapky 10ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz